Arteta povukao neočekivan potez pa izjavio: ‘Nisam diktator’

Nogomet 24. pro 20218:53 > 8:54 0 komentara
Reuters/Peter Cziborra

Trener Arsenala Mikel Arteta izjavio je da on svoj autoritet ne pokušava uspostaviti diktatorskim pristupom, ali da traži poštovanje i predanost od igrača.

Taj njegov komentar dolazi nakon što je Pierre-Emericku Aubameyangu prošlog tjedna oduzeta kapetanska traka zbog kršenja discipline.

“Ja ne namećem svoj autoritet time da se ponašam diktatorski ili da sam nemilosrdan. Tražim samo jednu stvar, poštovanje i predanost. To je minimum. Ako to ne mogu dobiti, spakirat ću kofere i otići negdje drugdje”, izjavio je Arteta.

Arsenal je na četvrtom mjestu Premier lige sa 32 boda, odnosno 12 bodova manje od vodećeg Manchester Cityja.

“Ja ne mogu tražiti od igrača da svaku loptu smjesti u mrežu, ali tražit ću da rade prave stvari za ovaj klub svaki dan. Da bi bio uspješan moraš pokazati strast prema tome i ako želiš predstavljati klub kao što Arsenal to je najmanje što moraš dati”, dodao je Arteta.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!