Alves se oprostio od Barce: ‘Pokušali su me otpisati’

Nogomet 15. lip 202220:44 > 20:44 0 komentara
HOCH ZWEI/picture-alliance/dpa/AP Images via Guliver

Dani Alves po drugi put oprostio se od Barcelone.

Prvi put iz katalonskog kluba otišao je 2016. nakon što je tamo proveo osam godina. Vratio se krajem 2021. i potpisao ugovor do kraja lipnja.

Kao 39-godišnjaku, Barcelona mu neće produžiti ugovor.

“Došlo je vrijeme za oproštaj. Osam godina bio sam posvećen klubu i njegovim bojama. Ali, kao i sve u životu, godine prolaze, putevi se razilaze, a priče pišu na nekim drugim mjestima. Pokušali su me otpisati. Ne možete zamisliti koliko sam otporan, zar ne?

Hvala onima koji su mi omogućili da se vratim i ovdje oprostim. Ne znate koliko sam sretan. Nadam se da vam neće nedostajati moja ludost. Onima koji ostaju od srca želim da stvaraju povijest kluba. Zatvara se jedan lijepi dio života i otvara još izazovniji. Živjela Barcelona”, napisao je Alves na Instagramu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!