Agnelli gledao derbi u društvu novog trenera?!

Nogomet 4. tra 202115:38 > 15:41
Alessandro Sabattini/Getty Images

Andrea Pirlo ima veliku podršku čelnica Juventusa, ako je suditi po njihovim izjavama u talijanskim medijama.

Juventus neće dočekati deseti uzastopni naslov u Serie A.

Devet kola prije kraja vodeći Inter im bježi 12 bodova, pa se sve glasnije priča o odlasku Andree Pirla s klupe nakon samo jedne sezone.

Ispala je Stara dama i iz Lige prvaka, a trenutno drže posljednje četvrto mjesto u Serie A koje im garantira da će tamo igrati i sljedeće sezone, no bodovno su poravnati s petim Napolijem.

U subotu je Juventus odigrao 2:2 protiv Torina, a zanimljivo prvi čovjek kluba Andrea Agnelli utakmicu je pratio u društvu bivšeg trenera Massimiliana Allegri.

Talijanski mediji ističu da nije iskjučeno da se Allegri, koji je u dobrim odnosima s Agnellijem vrati na klupu Stare dame.