Vukušić nije jedini! Becali otpisao igrača nakon 45 minuta

Nogomet 17. srp 20219:45 > 9:45
Ante Vukušić

Jedan od najkontroverznijih vlasnika u svijetu nogometa je bez ikakve dileme Rumunj Gigi Becali.

Kontroverzni biznismen na čelu je rumunjskog velikana Steaue iz Bukurešta, odnosno FCSB-a, što je već nekoliko godina služben naziv kluba iz glavnog grada Rumunjske.

Becali naravno ima apsolutnu moć. Njegova riječ je zadnja, a miješa se i u trenerski posao, pa trenerima FCSB-a nije nimalo lagano surađivati sa njim.

Sada se Becali odlučio priopćiti kako novo pojačanje kluba, Čeh Zdenek Ondrašek, nije igrač za FCSB. Ne bi tu bilo ništa čudno da čovjek nije odigrao samo 45 minuta u prijateljskom susretu.

“Ondrašeka sam gledao u ovih 45 minuta. Nije igrač za naš klub. Nema kvalitetu“, rekao je Becali i vjerovatno je tako završila karijera češkog napadača u Rumuniji.

Podsjetimo, slično se dogodilo i hrvatskom napadaču Anti Vukušiću koji je prošle sezone došao u FCSB, ali nakon nekoliko utakmica samoprozvani stručnjak Becali ga je otpisao jer nije bio po njegovom ukusu.