Trener i suigrači se na lijep način oprostili od Juranovića

Nogomet 22. kol 202111:32 > 11:32
PIOTR KUCZA/FOTOPYK / NEWSPIX.PL

Josip Juranović novi je član škotskog velikana Celtica

Klub je u službenom priopćenju potvrdio da je stvar gotova i da će Juranović prijeći iz varšavske Legije te da će sa Celticom vjernost potpisati na pet godina.

Odšteta nije službeno poznata, no trebala bi iznositi oko tri milijuna eura, a određen iznos pripast će i Hajduku.

Juranović je u zadnjem susretu za Legiju zabio prekrasan gol u remiju 2:2 kod Slavije Prag.

Poljski klub sad je objavio i snimku gdje se Juranović oprašta sa suigračima. Nakon utakmice održao je oproštajni govor, pozdravio se sa svima, zagrlio s trenerom i dobio veliki pljesak za sve što je napravio u Legiji u koju je stigao prošlog ljeta.

Hvala svima. Iako sam samo godinu dana ovdje, zbog vas sam ušao u reprezentaciju. Zbog vas sam dobio i ovaj transfer. Hvala vam svima“, zaključio je.