Talijane tvrde da iz Monze odlaze Fossati, ali i Marić

Nogomet ostalo 21. lip 202114:35 > 18:22
Jonathan Moscrop/Sportimage(Credit Image: © Jonathan Moscrop/CSM via ZUMA Wire) (Cal Sport Media via AP Images)

Talijanski drugoligaš Monza po svemu sudeći ne računa više na veznjaka Marca Fossatija koji je polusezonu proveo u Hajduku na posudbi, ali i na Mirka Marića

Nicolo Schira, talijanski transfer ‘guru’ objavio je da ambiciozni drugoligaš pod vodstvom Adriana Gallianija i Silvija Berlusconija ne računa više na ovu dvojicu igrača.

Marco Fossati je prošlu polusezonu proveo na posudbi u Hajduku i pokazao da se radi o vrlo kvalitetnom igraču. Ima još godinu dana ugovora s Monzom, ali po svemu sudeći neće odigrati više ni minute za taj klub.

Hajduk je bio jako zadovoljan njegovim uslugama i nudi mu ugovor na tri godine.

Nadalje, najskuplje pojačanje u povijesti Monze Mirko Marić također nije zadovoljio čelnike kluba i spremaju ga se riješiti.

Lintao Zhang/Getty Images

Prošle sezone je odigrao 23 utakmice, ali skupio je manje od 800 minuta.

Monza nije ove sezone ispunila cilj i plasirala se u Serie A, ali sljedeće sezone je to za njih imperativ.