Ronaldova traka prodana za skoro pola milijuna kuna!

Nogomet ostalo 2. tra 202115:37 > 15:38
Sportklub

Kapetanska traka portugalske nogometne zvijezde Cristiana Ronalda, koju je igrač bijesno bacio na pod na utakmici Srbije i Portugala (2-2) prodana je na dobrotvornoj aukciji za 64 tisuće eura, objavila je srpska agencija Tanjug.

Ronaldo je u sudačkoj nadoknadi dvoboja skinuo kapetansku traku i u bijesu je bacio na zemlju nakon što je dobio žuti karton zbog prigovora sucu, koji nije priznao njegov gol.

Odbačenu kapetansku vrpcu pokupio je dežurni vatrogasac na stadionu Đorđe Vukićević, i zatim je ponudio humanitarnoj organizaciji da pomogne u liječenju teško bolesnog šestogodišnjeg dječaka Gavrila Đurđevića iz Kragujevca, tvrdi Tanjug.

Vrpcu je na aukciji kupila tvrtka Mozzart Bet.

Na društvenim mrežama također se pozivao i Cristiano Ronaldo da kupi vlastitu kapetansku traku i tako pomogne bolesnom dječaku. Međutim, prema izvještajima srbijanskih medija, Ronaldo nije odgovorio na ovaj poziv. (h)