Ronaldo: Lagao je! Ovo je moja najveća ambicija…

Nogomet 29. stu 202119:03 > 19:09 0 komentara
GuliverImages

Portugalac je na Instagramu podijelio svoje misli uoči dodjele Zlatne lopte i demantirao urednika France Footballa.

Nogometaš Manchester Uniteda, Cristiano Ronaldo, oglasio se na Instagramu. Napisao je kako nije istina da mu je jedina ambicija završiti karijeru s više Zlatnih lopti od Messija.

Današnji ishod objašnjava zašto su prošlotjedne izjave Pascala Ferréa, kada je rekao da sam mu povjerio da je moja jedina ambicija završiti karijeru s više Zlatnih lopti od Lionela Messija.

Pascal Ferré je lagao, koristio je moje ime kako bi promovirao sebe i promovirao publikaciju za koju radi. Neprihvatljivo je da osoba odgovorna za dodjelu tako prestižne nagrade može lagati na ovaj način, u apsolutnom nepoštivanju nekoga tko je oduvijek poštovao France Football i Zlatne lopte. I danas je opet lagao, opravdavajući moj izostanak s gale navodnom karantenom za koju ne postoji razlog.

Uvijek želim čestitati onima koji pobjeđuju, u okviru sportskog duha i fair-playa koji su vodili moju karijeru od početka, i to činim jer nikad nisam protiv nikoga. Uvijek pobjeđujem za sebe i za klubove koje predstavljam, pobjeđujem za sebe i za one koji me vole. Ne pobjeđujem protiv nikoga.

Najveća ambicija moje karijere je osvajanje državnih i međunarodnih naslova za klubove koje predstavljam i za reprezentaciju u svojoj zemlji. Najveća ambicija moje karijere je biti dobar primjer svima koji jesu ili žele biti profesionalni nogometaši. Najveća ambicija moje karijere je ostaviti svoje ime zapisano zlatnim slovima u povijesti svjetskog nogometa.

Na kraju ću reći da je moj fokus već na sljedećoj utakmici Manchester Uniteda i na svemu što, zajedno sa svojim suigračima i našim navijačima, još možemo postići ove sezone. Ostatak? Ostalo je samo ostalo…”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!