Pred Brozovićem je veliki transfer?

Nogomet 18. lis 202115:34 > 15:35
Bagu Blanco/Pressinphoto/Shutterstock

Interovu igru gotovo je nemoguće zamsliti bez hrvatskog internacionalca Marcela Brozovića.

Brozoviću na ljeto ističe ugovor sa Interom, a novi nije potpisao.

Povezuje se sa velikim brojem klubova, a španjolski novinar Gerrard Romero tvrdi da se u priču uključila i Barcelona.

Navodno je Brozović ponuđen Brceloni, a prešao bi kao slobodan igrač.

Ipak, sve se pita Intera koji želi novi ugovor Hrvatu. Inter je spreman Brozoviću ponuditi 4.5 milijuna eura godišnje plus određene bonuse, dok igrač očekuje zaradu od 5.5 do 6 milijuna eura na godišnjem nivou, a da li će zainteresirane strane pronaći zajednički jezik bit će poznato u sljedećim danima.

Inače, Brozović je u Inter stigao 2015. godine iz Dinama i za slavni talijanski klub odigrao je ukupno 251 utakmicu. Postigao je pritom 25 pogodaka kojima je dodao i 34 asistencije.

U ovoj sezoni Brozović je u Serie A odigrao sedam utakmica, a u Ligi prvaka dva i upisao je jednu asistenciju.

Standardni je član hrvatske reprezentacije, a za Vatrene je odigrao 68 utakmica na kojima je postigao sedam pogodaka.