“Htio sam poljubiti grb, ali ne znam gdje se nalazi”

Nogomet ostalo 20. kol 202119:40 > 19:40
Fenerbahče

Situacija se dogodila u četvrtak na susretu playoffa za Europsku ligu kad je igrač Fenerbahčea Muhamed Gumiskaya nakon pogotka pokušao poljubiti grb kluba, ali nije ga mogao pronaći na dresu?!

Zabunu je unijela Puma novim dizajnom trećih kompleta, koji je osmislila za neke od najvećih europskih klubova. Ta promjena izazvala je kontroverze među navijačima, a sada je unijela pomutnju i kod igrača, piše BBC.

Nakon što je u četvrtak postigao pobjedonosni gol za Fenerbahče u playoffu za Europsku ligu protiv Helsinkija, Muhamed Gumuskaya je poželio pokazati privrženost klubu i poljubi grb na dresu, ali nije ga mogao pronaći?!

Otkako su grbovi ubačeni na dresove uvijek su se nalazili na grudima sa prednje strane. Međutim, sad je Puma unijela malu zabunu.