Emotivni Štimac: Uvijek sam bio čovjek od riječi

Nogomet 14. lip 202222:33 > 22:34
Guliver Image

Bivši hrvatski izbornik Igor Štimac, koji je danas na čelu Indije, poslije izborenog plasmana na Azijski kup, javnosti se obratio putem društvenih mreža uz veliku dozu emocija i sentimentalnosti...

Pobjedom nad Hong Kongom Indija je osvojila kvalifikacijsku skupinu i drugi put u nizu plasirala se na Azijski kup.

Nakon pobjede izbornik Igor Štimac na Twitteru je napisao:

“Naš cilj. Put je dug i težak. Ali ako vjerujem u sebe i naše suigrače, nitko nas ne može zaustaviti. Ponosan sam na momke, bili su pravi lavovi i tigrovi na terenu.”

Dodao je:

“Uspjeli smo. Ponosan sam na moje igrače koji su se borili i zaslužili smo da nas se poštuje. Prvi smo put dobili pravi kamp u kojemu možemo non-stop trenirati i isplatilo se. Vjerujem u davanje prilika mladim talentima. Trebalo im je vremena i sada vidimo što mogu ostvariti.”

Za kraj je Štimac poručio:

“Nikad nisam nešto obećao, a da nisam ispunio. Kao dijete ili kao muškarac oduvijek sam bio čovjek od riječi. Do zadnje kapi krvi. Ispričavam se svima kojima nisam odgovorio. Imao sam prioritete i nisam imao vremena za društvene mreže.”