Carrera se ne vraća u Spartak, dolazi Čarliju

Nogomet ostalo 23. pro 202013:27 > 13:28
Getty Images, Srdjan Stevanovic

Srpski trener nije ispunio očekivanja vodećih ljudi Lokomotiva

Ruska zimska trenerska tržnica mogla bi biti i te kako bogata. I najbolji ruski klubovi, koje možete u izravnim prijenosima gledati samo na programima Sportklub televizije razmišljaju u promjenama u svojim redovima. Massiamo Carrera, odlazi iz atenskog AEK-a i najvjerojatnije se vraća na mjesto svog najvećeg trenerskog uspjeha – Rusiju. Naime, sa Spartakom iz Moskve, koji također ostaje bez trenera – Tedeschi sam želi otići – Carrera je osvojio naslov prvaka.

No, posljednje informacije otkrivaju da Carrera ne ide u Spartak, već da bi trebao preuzeti drugoplasiranu momčad prošle sezone Lokomotiv iz Moskve. Klub u kojem igra naš Vedran Čorluka se u ovom trenutku nalazi na 8. mjestu i zaostaje za vodećim Zenitom 13 bodova.