Bh. klubovi zaprepastili i ispali od potpunih autsajdera

Nogomet 15. srp 202123:33 > 23:33
Printscreen Twitter FK Sarajevo

Sarajevo i Široki Brijeg ispali su u prvom pretkolu Konferencijske lige

Sarajevo je odigralo katastrofalne dvije utakmice i ispali su od moldavskog Milsanija. U dvije utakmice nisu uspjeli postići pogodak protiv ekipe koja je na papiru puno slabija od doprvaka BiH.

Jedini pogodak u 180 minuta igre postigao je Ginsari u 19. minuti druge utakmice. Sarajlije su u nastavku dvoboja pokušavali doći do pogotka, ali nisu uspjeli zabiti iz čak 16 udaraca upućenih prema vrataru Milsanija.

Još jedan bh. klub Široki Brijeg šokirao je ispadanjem iz Konferencijske lige već u prvom pretkolu. Bolja od njih bila je albanska Vilaznija koja je slavila s ukupnih 4:3. Široki je u prvoj utakmici odigrao dobro i slavio s 3:1 te se očekivao miran prolazak protiv slabašnih Albanaca, ali u uzvratu je Vilaznija slavila s 3:0 i napravila veliko iznenađenje.

Da ipak sve ne bude crno za bh. klubove pobrinuo se Velež iz Mostara koji je izbacio sjevernoirski Coleraine s ukupnih 4:2.