SK SRIJEDA: Donna, Barca u Bilbau, Vida, snooker…

Najava 6. sij 202111:10 0 komentara
Foto: Sportklub

Srijeda na Sport klubu donosi za svakog ponešto, a izdvajamo nogomet, tenis i snooker.

Već od 7 sati na našim kanalima možete pratiti mečeve s prvog WTA turnira u sezoni u Abu Dhabiju, gdje nas danas očekuje i nastup Donne Vekić protiv Bernarde Pere uz prijenos na SK 1.

Na našim kanalima možete pratiti i grčke velikane, Panathinaikos, koji od 14 sati gostuje kod Smyrnija uz prijenos na SK 2, te Olympiacos, kojeg od 16 sati ugošćuje Asteras uz prijenos na SK 4.

Od 17 sati na SK 2 u akciji je Domagoj Vida i njegov Bešiktaš, koji će u turskom prvenstvu ugostiti Rize.

Snooker i Champions league iz ‘balona’ u Milton Keynesu i danas je u prijenosu na SK 3.

Za kraj dana derbi Primere na SK 1 od 21 sat u kojem se sastaju Athletic i Barcelona.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!