EURO DOIGRAVANJA NA SK Pobjede Unicsa, Khimkija, Fenera

VTB United League 23. svi 201821:10 > 21:13
Turkish Airlines EuroLeague

Košarkaši Unicsa poveli su u četvrtfinalnoj seriji VTB lige, u prvoj utakmici doigravanja nadigrali su Nižnji Novgorod rezultatom 84:66. To je bio samo jedna od brojnih košarkaških utakmica koje ste mogli i možete pratiti u programu Sportkluba, jučer, danas, sutra...

Unics je u Kazanju stigao do dvoznamenkaste prednosti već u prvom dijelu igre, najviše zahvaljujući odličnom postotku šuta za dva poena, a kasnije su je bez mnogo problema održavali.

Rezultatski je jedino treća dionica pripala Nižnjem, ali to nije bilo dovoljno da ekipa Novgoroda iznenadi domaći sastava.

Unics je do pobjede predvodio Kolesnikov sa 16 poena, a kod gostiju Jelovac je ubacio 14.

U drugoj utakmici dana Khimki je stigao do breaka u Krasnodaru nadigravši Lokomotiv Kubanj rezultatom 79:66.

Odličnom prvom četvrtinom Khimki je pokazao da može do pobjede. Momčad Saše Obradovića pokušala je u nastavku da uhvatiti priključak, ali je u posljednjih 10 minuta, Khimki riješio pitanje pobednika.

Najbolji kod Khimkija bio je Šved s 20 poena i šest asistencija, a kod Lokomotiva Collins je ubacio 14. Sljedeće dvije utakmice igraju se u Podmoskovlju, a u polufinale će se plasirati momčadi koje prve stigne do tri pobjede.

U turskom prvenstvu, Fenerbahče je nakon nedavnog poraza u finalu Eurolige nadigrao Sakaryju uvjerljivim rezultatom 81:66.

U pobjedničkoj momčadi najbolji je bio Nunnally sa 15 poena. Jan Vesely je dodao 12, u redovima gostujućeg kluba najviše se istaknuo Lopez sa 16 poena. Banvit je napravio break protiv Bešiktaša, u gostima je slavio rezultatom 79:77.

Sve navedene utakmice mogli ste gledati u programu Sportkluba, a sljedeći susreti su na rasporedu vrlo uskoro, ne odvajajte se od naših kanala!