‘Volim Zadar, ali ne mogu igrati besplatno’

Hrvatska 12. tra 20229:09 > 9:11 0 komentara
KK Zadar

Američki košarkaš Justin Carter iznenadio je sve izjavom o KK Zadru. Carter je miljenik navijača, a sa Zadrom je osvojio prošle sezone naslov i Kup Krešimira Ćosića.

Objavom na Twitteru najavio je odlazak iz kluba i istaknuo nezadovoljstvo financijskom situacijom u klubu.

“Zadrovi navijači, volim klub i grad, ali, nažalost, ne mogu igrati besplatno”, napisao je 34-godišnji Justin Carter.

Sportski direktor Zadra Zvonimir Ridl tvrdi da su u klubu iznenađeni i u klubu, kao i Carterov agent.

“Ja sam kontaktirao njegovog agenta Obrada Fimića, koji je ostao iznenađen. Također, Fimić nas je i pohvalio, općenito Zadar, da je s obzirom na cijelu ovu situaciju u svijetu jedan od redovitijih platiša i da nikad s nama nije bilo problema. Stvarno se trudimo po pitanju podmirenja svih financijskih obveza i to uspijevamo rješavati u što kraćem roku”, rekao je Ridl za Zadarski.hr.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!