Fener pred kolapsom! Zvijezde napuštaju klub

Turkey TBL 6. lip 202020:07 > 20:10
Turkish Airlines EuroLeague

Teški su dani pred košarkaškim divom iz Istanbula, fiinancijska kriza nagriza klub i iz ovoga će jako teško izaći na okupu

Velika kriza zahvatila je ekipu Fenerbahčea.

Turski košarkaški velikan više nema novca za razbacivanje i zbog toga je odlučeno da se raskine suradnja s trojicom košarkaša, koji su bili među vođama momčadi.

Nikola Kalinić, Jeoffrey Lauvergne i Derrick Williams vjerojatno od naredne sezone neće biti članovi Fenera, a klub će potražiti jeftinije opcije umjesto njih.

Neće samo ovaj trio otići. Željko Obradović će, ako ostane na klupi, ostati i bez Kostasa Sloukasa koji je navodno sve dogovorio s Olympiacosom, Gigi Datome je blizu Armanija, a Leo Westermann Asvela.

Odlasci glavnih igrača sigruno će itekako utjecati na klub u nadolazećoj sezoni, a pitanje je hoće li na kraju i Obradović ostati.