Šarić solidan u porazu Sunsa, ozljeda Nurkića

Košarka 12. sij 20218:22 0 komentara
Harry How / Staff

U NBA ligi odigrano je sedam utakmica, a od hrvatskih košarkaša na terenu smo gledali samo Darija Šarića.

Šarić i njegovi Phoenix Sunsi izgubili su na gostovanju kod Washington Wizardsa 128:107, a hrvatski košarkaš odigrao je solidnu utakmicu s 13 poena, šest skokova i jednom asistencijom za 21 minutu na terenu.

Domaćine je do pobjede predvodio Bradley Beal s 34 poena, osam skokova i devet asistencija. Devin Booker kod Sunsa bio je najbolji s 33 poena.

Portland Trail Blazersi su košem CJ McColluma 11 sekundi prije kraja svladali Toronto Raptorse.

McCollum je bio i najbolji pojedinac utakmice s 30 poena, dok Raptorsima nije pomogao ni trible-double učinkak Pascala Siakama koji je zabio 22 poena, te dodao 13 skokova i 10 asistencija.

Utakmicu je obilježila i ozljeda Jusufa Nurkića koji je u prvoj četvrtini osjetio bol u mišiću nakon čega se više nije vraćao u igru.