Simon se vratio u Zagreb: Imaju ambicije, a imam ih i ja

Hrvatska 25. ruj 202212:35 0 komentara
2021 Euroleague Basketball

Hrvatski košarkaš Krunoslav Simon i službeno je potvrđen novim igračem Cedevite Junior.

Dvostruki prvak Europe s Efesom potpisao je sa zagrebačkim klubom na godinu dana.

“Odlučio sam karijeru nastaviti u jednom od zagrebačkih klubova. Odluka nije bila laka, ali sam na kraju odabrao Cedevitu Junior, jer mislim da je klub vrhunski uređen, da je u klubu dobra atmosfera i rade puno s mladim igračima. Ja se nadam da s mojim iskustvom mladim igračima mogu pomoći i da budemo što bolji. Ja sam sretan što se priključujem Cedeviti Junior, sigurno je to klub koji ima ambicije, ambicije imam i ja, iako imam 38. godina”, rekao je Simon.

Simon se tako nakon 10 godina vratio u hrvatsku prijestolnicu, igrao je za KK Zagreb, ali i za Unicaju, Lokomotiv Kubanj te Milano.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!