Petrović o stanju u Ciboni: Treba dići kaznenu prijavu

Hrvatska 15. lip 202216:19 > 16:20 1 komentar
sportklub

Aco Petrović upoznat je sa stanjem u Ciboni i oglasio se oko pitanja opstanka zagrebačkog kluba.

Petrović je prozvao aktualnu upravu Cibone.

“Mislim da bi trebalo podići kaznenu prijavu protiv ljudi koji su ušli u klub, a nisu izvršili svoje obaveze za posljednja četiri mjeseca tekuće sezone i na taj način ostali bez odšteta za Prkačina, Gnjidića, Gegića, Nakića… Cijena nemara = milijun eura”, rekao je aludirajući na odlazak igrača zbog neisplata plaća.

Ukazao je i na nelogičnost djelovanja posljednjih ljudi koji su vodili klub, navodno su uočili kako se uništava dokumentacija koja bi zasigurno bila inkriminirajuća, a prijave nisu podignute.

“Danas pak čitam intervju bivšeg Ciboninog direktora kako lamentira o stanju u Ciboni. Imam jedno pitanje za njega! Kada je već uhvatio, navodno, dvoje djelatnika Cibone da uništavaju dokumente kluba nije li ih trebao kazneno prijaviti?”

“Volio bih znati motive one famozne pressice kada su javnost informirali o pokrivanju dugovanja, godišnjem budžetu od 2.500.000 eura, osnivanju ženske košarkaške sekcije, Euroligi u Areni te mnogočemu drugom? A jučer smo vjerojatno prisustvovali zadnjoj Ciboninoj utakmici!”, zaključuje Petrović.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare