Dinamo javnim priopćenjem pružio ruku pomoći Ciboni

Hrvatska 19. lip 202213:13 > 13:14
Guliver Image

Građanski nogometni klub Dinamo javno je podržao KK Cibona uslijed velikih egzistencijalnih problema u kojima se nalazi košarkaški gigant iz Zagreba...

GNK Dinamo javnosti se obratio priopćenjem na svojim stranicama:

“Povodom aktualnih događanja oko košarkaškog kluba Cibona imamo potrebu pružiti snažnu podršku svakoj inicijativi koja će dovesti do stabilizacije našeg najtrofejnijeg košarkaškog kluba, zagrebačkog i hrvatskog sportskog ponosa.

GNK Dinamo kao jedan od najvećih vjerovnika Cibone posebno naglašava da je spreman napraviti sve kako bi klubu i ljudima koji ga žele održati olakšao taj put te ćemo u tom smislu u budućnosti donijeti adekvatne odluke kojima dug Cibone prema Dinamu neće biti relevantan u planu oporavka kluba.

Pozivamo sve navijačice i navijače Dinama, Zagrepčanke i Zagrepčane koji vole Cibonu, kao i druge vjerovnike uključujući i Grad Zagreb, da naprave maksimalne napore i pomognu u stabilizaciji ovog simbola Zagreba i zagrebačkog sporta.

Građanski nogometni klub Dinamo”