Reporter SK-a u Beogradu: Čuvari konja

Euroleague 18. svi 202211:56 > 16:45
Sport Klub

Beograd će od četvrtka do subote ugostiti najbolje što europska košarka u ovom trenutku nudi - Final Four Eurolige od 19. do 21. svibnja igrat će se u Stark Areni, a događaju će uživo prisustvovati i reporteri Sport Kluba...

Barcelona, Real Madrid, Olympiacos ili branitelj naslova Anadolu Efes? Jedna od te četiri momčadi bit će novi prvak za one slabije upućene u europske košarkaške prilike.
Dan uoči polufinalnih utakmica prošetali smo ulicama Beograda i uistinu kao iz paštete iskaču reklame o ovom velikom događaju u glavnom gradu Srbije.
Iako je rasprodano svih 18.000 ulaznica za Final Four, u jutarnjim satima u Beogradu ni traga navijačima nijednog kluba. Policija je zato na svakom koraku. Trojica čak čuvaju i spomenik knezu Mihailu na Trgu Republike.
Foto: Sport Klub
A u tisku, točnije Blicu, što se košarke tiče glavna su tema Crvena zvezda i Partizan koji će morati igrati majstorice da bi izborili finale ABA lige.

Još je veći ‘problem’ što Partizan neće moći igrati u Areni, već se mora preseliti ponovo u Pionir.