Sito Alonso: Morali smo ih ubiti kad smo dobili priliku

ULEB Evrocup 10. lis 201823:17 > 23:19
sportklub

Pogledajte i poslušajte što su nakon pobjede (75:73) Cedevite protiv Albe u drugom kolu Eurokupa za mikrofon Sportkluba rekli centar i kapetan hrvatske momčadi, Andrija Stipanović, trener Sito Alonso te Augusto Lima...

– Jako važna pobjeda, pogotovo nakon poraza u Limogesu u prvom kolu. Bilo je važno pobijediti da ne budemo na omjeru 0:2 nakon prve dvije utakmice. Danas smo, za razliku od prije, pokazali kako možemo igrati dobru obranu. Oni su dobra ekipa, uigrana, dugo su skupa.

Što je još rekao Andrija Stipanović, pogledajte u priloženom videozapisu:

– Sretni smo jer smo morali pobijediti. Teško je završiti utakmicu s Albom sa primljenih 73 koša, jer su u posljednje vrijeme postizali više od 90. Došli smo se natjecati s njima, ne ih uništiti. Ali, morali smo ih ubiti kad smo za to dobili priliku – objasnio je Sito Alonso, trener Cedevite.

Bio je riječit, a što je još rekao u mikrofon naše ljupke Eve, saznajte u donjem videozapisu:

– Borili smo se do kraja. Treniramo zbog navijača i moramo ostati takvi do kraja. Sito nam je pokazao kako trebamo igrati – rekao je Augusto Lima, koji je zabio 11 koševa, ali i ulovio 9 skokova.

Ostatak njegove izjave slijedi u nastavku: