Trener litavskog kluba otpušten dva puta u tri dana

ULEB Evrocup 11. pro 201719:31 > 19:33
Jan-Philipp Burmann/City-Press via Getty Images

Trener košarkaša Lietkabelisa koji nastupa u Eurokupu dobio je otkaz od čelnika svog kluba dva puta unutar tri dana.

Arturs Štalbergs, Latvijac na čelu litavskog prvoligaša Lietkabelisa dobio je u subotu otkaz nakon niza loših rezultata. U ponedjeljak ujutro dobio je poziv direktora kluba koji ga je vratio na posao, te ga pozvao da vodi trening momčadi. Nakon treninga ponovno je dobio otkaz.

Niti ja, niti moj menadžer ne znamo što se događa. Dobio sam otkaz u subotu, danas su me zvali da sam i dalje trener, da bi mi nešto kasnije ponovno dali otkaz. Iskreno, ne znam da li sam još uvijek zaposlen u klubu ili ne, čini se da postoji nedostatak komunikacije unutar uprave kluba. Sjedim kod kuće i čekam potvrdu,” kazao je Štalbergs.