Repeša napušta Fortitudo?

Italija 19. ruj 202114:03 0 komentara
EttorexGriffoni

Hrvatski trener Jasmin Repeša mogao bi narednih dana napustiti klupu Fortituda iz Bologne, saznaje La Reppublica Bologna.

Repeša je nakon subotnjeg treninga otputovao za Zagreb, ali se piše i o privatnim razlozima za to.

Ipak, zbog prethodnih nesporazuma sa upravom kluba, talijanski mediji špekuliraju i o raskidu suradnje između hrvatskog stručnjaka i Fortituda.

Repeša se u Bolognu vratio ovog ljeta i potpisao je višegodišnji ugovor. U svom prethodnom mandatu u Fortitudu je doveo momčad do drugog mjesta u talijanskom prvenstvu.

Fortitudo je sada, međutim, imao problema u predsezonskom periodu. Izgubio je sve četiri utakmice Superkupa, a brojni izvori bliski klubu ističu i da se klub bori sa financijskim problemima.

Fortitudo je jedini klub u Serie A koji još uvijek nije objavio ime glavnog sponzora za novu sezonu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!