Hrvat nakon Bayerna pronašao novi izazov

Italija 13. srp 202217:41 > 17:48 0 komentara
Irina R. Hipolito via Guliver Images

Leon Radošević nakon četiri sezone odlučio se iz Bayerna preseliti u talijanski Betram Derthon, objavio je prvoligaš.

Hrvat je bio slobodan igrač nakon što mu je istekao ugovor s Nijemcima te se talijanski klub pojavio u pravom trenutku.

“Pregovori s Radoševićem otvorili su se proteklih dana i klub ih je odradio na vrijeme. Tražili smo igrača njegovih tehničkih i taktičkih karakteristika i uspjeli smo ga dovesti u momčad. Ovim potpisom smo završili sa slaganjem rostera”, istaknuo je glavni skaut kluba, Gianmaria Vacirca.

U protekloj sezoni s Bayernom zabio je u prosjeku 6.6 poena te imao 2.2 skoka i 1.5 asistencija.

Hrvatski košarkaš igrao je još u karijeri za Cibonu, Olimpiju, Milano, Lietuvos Rytas, berlinske Albe, Bamberg i Bayern.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!