Simmons bojkotira 76erse: Odbio doći na pripreme

Košarka 21. ruj 202120:13 0 komentara
Guliver Image

Uskoro s pripremama za novu NBA sezonu kreću igrači Philadelphije, ali tamo se neće pojaviti Ben Simmons.

Prvi izbor na draftu 2016. godine od mnogih je označen kao glavni krivac što su 76ersi ispali u konferencijskom polufinalu prošle sezone od Atlante.

Neki, poput glavne zvijezde Embiida, su o tome i javno govorili, a Simmons je već tada naznačio da želi promijeniti klub i zaigrati izvan Philadelphije gdje je od početka NBA karijere.

Prvo je zajedno sa svojim agentom obavijestio čelnike kluba da želi odlazak, a sada su američki mediji obznanili da je Simmons odbio dolazak na pripreme.

Simmons je, inače, bio u središtu pažnje tijekom prošlog doigravanja zbog užasnog šuta s linije slobodnih bacanja (34 posto u doigravanju), a u seriji protiv Atlante je promašio čak 27 bacanja. Inače ima ispod 60 posto s linije slobodnih bacanja u karijeri ili, pak, ispod 15 posto šut za tri poena u karijeri.

Ugovor Simmonsa je vrijedan 147 milijuna američkih dolara i traje još četiri godine.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!