Osipaju se prvaci, četiri igrača napustila Warriorse!

Košarka 2. srp 202212:22 > 12:23 0 komentara
Joe Rondone-USA TODAY Sports via Guliver

NBA prvaci Golden State Warriorsi izgubili su četiri igrača koji su bili dio pobjedničke momčadi koja je upravo osvojila naslov prvaka.

Gary Payton II potpisao je trogodišnji ugovor s Portlandom vrijedan 28 milijuna dolara, Otto Porter Jr. seli u Toronto Raptorse, Juan ToscanoAnderson, prvi Meksikanac s NBA prstenom prvaka novi je član Lakersa, a Nemanja Bjelica vraća se u Europu.

Bjelica će ponovno nositi dres Fenerbahčea za koji je igrao između 2013. i 2015. godine. Ipak, nisu sve loše vijesti za nove NBA prvake. Ugovor je potpisao Kevin Looney koji ostaje u klubu i iduće tri godine, a zaradit će 25,5 milijuna dolara.

Novi igrač Warriorsa postao je i Donte DiVincenzo koji je potpisao ugovor 1+1 gdina za iznos od 9,3 milijuna dolara.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!