Isaiah Thomas ima novi klub

NBA 2. srp 20195:41 > 5:45
Jason Miller Getty Images Sport

Isaiah Thomas preći će u Washington Wizardse kao slobodan agent. Sa klubom iz glavnog grada SAD-a postigao je jednogodišnji dogovor.

Kako prenosi ESPN i Adrian Wojnarowski, Isaiah Thomas postigao je dogovor sa Wizardsima u koje na godinu dana dolazi kao slobodan igrač.

Povezano

Wizardsi su izgubili Thomasa Satoranskog koji je za 30 milijuna dolara prešao u Bullse i to je otvorilo mogućnost da dovedu Thomasa koji je u ponedjeljak uveče bio na sastanku sa Tomyem Shepardom.

Denver Nuggetsi su Thomasa doveli na jednu sezonu prošle godine i bili su strpljivi sa njim tijekom oporavka, ali ni kasnije nije dobivao veliku minutažu iako iz Nuggetsa poručuju da je bio veoma važan dio ekipe i da je u samo njegovo prisustvo mnogo značilo igračima.

Sam Thomas je nedavno rekao da je spreman da cijelo leto provede u teretani kako bi se na početku sezone vratio na parket u staroj formi u kojoj nije bio još od operacije kuka.