VIDEO: Zanimljiv način da se preporučiš dok tražiš klub

NBA 7. lip 20198:46 > 8:48
Getty images/Ronald Cortes

Vince Carter je nedavno objavio kako želi odigrati još jednu sezonu u NBA ligi, a pred utakmicu Golden Statea i Toronta u Oaklandu je pokazao kako može zakucati kada god poželi.

Kevin C. Cox/Getty Images

Vince Carter ima 42 godine i draftiran je još 1998. godine kada su ga kao petog picka uzeli Golden State Warriorsi Franšiza iz Kalifornije ga je tada ustupila Torontu, a u momčadi koja je ove sezone najbolja na Istoku je igrao do 2004. godine. Ovog igrača koji je osam puta bio na All Staru karijera je vodila dalje u New Jersey, Orlando, Phoenix, Dallas, Memphis, Sacramento i Atlantu, a Vince sada traži novi angažman za još jednu sezonu.

Uoči treće utakmice finalne serije između Golden Statea i Toronta Vince se na zanimljiv način preporučio klubovima koji bi ga mogli uzeti sljedeće sezone. Zakucao je bez ikakvog zagrijavanja i to u odijelu.

Nedostajale su cipele i kravata, pa je pitanje bi li mu ti odjevni predmeti radili problem. Svakako Vince je pokazao da je i u petom desetljeću spreman za NBA košarku.