'Zašto Melo nije u NBA? Reći ću vam pravu istinu…'

NBA 14. ruj 201914:40 > 14:41
Harry How/Getty Images

Bližimo se otvaranju trening kampova u NBA ligi, a Carmelo Anthony još uvijek nema klub u kojem bi nastavio karijeru.

Harry How/Getty Images

Carmelo Anthony nije se najbolje proveo na posljednje dvije stanice karijere, unutar šest mjeseci najprije je transferiran u Houston iz Oklahome da bi ga Rocketsi otpustili u veljači ove godine.

Mnogi Anthonyjevi fanovi u NBA ligi među igračima i pojedinim novinarima smatraju kako bi Melo morao naći svoje mjesto u rotaciji gotovo svake momčadi. Ipak, novinar ESPN-a, Stephen A. Smith otkrio jest što mu je u razgovoru rekao jedan pomoćni trener u NBA ligi.

Situacija je ovakva, Melo je budući član Kuće Slavnih, u to nema sumnje. Međutim, on trenutno nije dovoljno dobar da bi bio među devet igrača u glavnoj rotaciji jedne ekipe, a s druge strane previše je velik igrač da bi ga ostavio na klupi kao jednog od onih igrača koji će jedva skupiti pokoju minutu. On to ne zaslužuje, a niti jedan trener ne želi se nositi s pritiskom i razočaranjem što Carmelo Anthony ne igra ili se nalazi na za njega ponižavajućoj poziciji u momčadi.’

Ta izjava zapravo je nadopuna na više komentara raznih NBA menadžera i bivših trenera koji su priznali kako bi bilo izuzetno teško održavati koheziju u momčadi kada znate da je tu jedan Anthony nezadovoljan slabom minutažom.