Mulaomerović odabrao 12 igrača za Sloveniju

Košarka 29. lip 202220:50 > 20:50
Sportklub

Izbornik hrvatske košarkaške reprezentacije Damir Mulaomerović objavio je popis 12 igrača na koje računa u okršaju sa Slovenijom u Ljubljani...

Na put je u Sloveniju otišlo svih 16 igrača s priprema, no samo će ih 12 u Stožicama izaći na parket. Izbornik je odlučio kako su to sljedeći igrači:

Toni Perković, Goran Filipović, Roko Prkačin, Mario Hezonja, Lovro Gnjidić, Tomislav Zubčić, Dragan Bender, Mateo Drežnjak, Roko Rogić, Ivica Zubac, Ante Toni Žižić i Bojan Bogdanović.

Otpali su Mate Kalajžić, Sven Smajlagić, Dario Drežnjak i ozlijeđeni Ivan Ramljak.

U četvrtak 30. lipnja Hrvatska gostuje u Ljubljani kod Slovenije (20.15), a u nedjelju 3. srpnja u Rijeci dočekuje Finsku (20). Obje utakmice uživo prenosi Sport Klub.