Final Four Eurolige po prvi put u povijesti u ovom gradu?!

Euroleague 3. lis 20229:47 > 9:48 0 komentara
Maksim Konstantinov

Final four Eurolige mogao bi se prvi put u povijesti održati u Kaunasu, potvrdio je Basket News, portal u litvanskom vlasništvu.

Vijest su prvi prenijeli grčki mediji, a do odlaska Jordija Bertomeua s mjesta prvog čovjeka Eurolige smatralo se da je Istanbul prvi favorit za domaćina završnog turnira.

No, sada se situacija promijenila, a Kaunas je poznat kao mjesto s jednom od najstrastvenijih publika u Europi.

Kako prenosi grčki portal SDNA, stigla je i ideja o održavanju F4 u Dubaiju sljedeće tri godine, no o tome će se tek razgovarati u budućnosti.

Nova sezona Eurolige počinje 6. listopada uz izravne prijenose na kanalima Sport Kluba.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!