Real razbio Unicaju, Dončić blizu triple-doublea

Euroleague 16. stu 201722:37 > 22:37
Turkish Airlines EuroLeague

Košarkaši Real Madrida nadigrali su Unicaju na svom parketu rezultatom 89:57, u utakmici osmog kola Eurolige.

Momčad Pabla Lasa na taj je način došla do pete pobjede i nanijela protivniku iz Malage peti poraz ove sezone u elitnom natjecanju.

Od starta je bilo jasno da Unicaja nema što tražiti u španjolskoj prijestolnici. Real je razliku gradio postupno i nijednog trenutka gostima nije dao priliku da preokrenu.

U drugoj dionici Madriđani su došli do dvoznamenkaste prednosti, a utakmica je prelomljena definitivno u trećoj u kojoj je domaća momčad otišla na 20+ razlike.

Real je ‚gazio‘ do kraja, pa je ostvario izuzetno uvjerljiv trijumf.

Luka Dončić odigrao je još jedan sjajan susret, a za 25 minuta imao je 13 poena, 10 skokova i 6 asistencija. Carroll je ubacio 17, a Fernandez 14 poena. Kod gostiju, Diaz i i Milosavljević imali su po 10 poena, a srpski bek je dodao 6 skokova i 3 asistencije.

Nije igrao Nemanja Nedović, a Dejan Musli je ubacio 6 poena uz 3 skoka za 22 minute.