EUROBASKET: Hrvatska protiv BiH za četvrtfinale (SK1 18:00)

Košarka 21. lip 202110:00 > 10:00
Sportklub

Hrvatska ženska košarkaška reprezentacija danas igra duel osmine finala Eurobasketa protiv reprezentacije BiH.

Utakmica je na rasporedu danas od 18 sati u dvorani Rhenus Sport u Strasbourgu, a susret možete pogledati na Sportklubu 1.

Hrvatska je sinoć u grupi D pregazila Češku sa 56:84 u izravnom dvoboju za treće mjesto i plasman u nokaut fazu.

Izbornik Stipe Bralić je najavio nakon pobjede nad Češkom i susret protiv BiH.

“Ovo je prva pobjeda Hrvatske nad Češkom od osamostaljenja i to u izuzetno bitnom trenutku. Sad se najbitnije dobro odmoriti, sutra protiv Bosne i Hercegovine napraviti jedno iznenađenje, zaustaviti njihovu Amerikanku Jones koja je vjerojatno najbolja na svijetu i ući među osam što bi bio fenomenalan rezultat. Cure će dati sve najbolje od sebe i uz malo sreće, nadam se uspjehu.”