Barca u Beogradu uzela treće mjesto

Euroleague 21. svi 202218:24 > 18:25 0 komentara
Sport Klub

Košarkaši Barcelone osvojili su treće mjesto na završnom turniru Eurolige u Beogradu, pošto su u subotu u "Štark Areni" svladali Olympiacos 84:74.

Obje momčadi pokušale su pokazati najbolje što imaju u datim okolnostima, a Barcelona je bolje krenula i bolje završila utakmicu u najvećoj dvorani u ovom dijelu Europe.

Mirotić je kao najbolji igrač ove sezone u Euroligi i ovaj put predvodio svoje s 19 poena, dok je 16 dodao Sertac Sanli. Posebno nadahnut bio je Nick Calathes s devet poena, osam skokova i 13 asistencija. Kod Olympiacosa je Aleksandar Vezenkov zabio 20 uz 11 skokova, Sloukas 17 sa sedam asistencija, a McKissic 11 poena.

U velikom finalu od 19 sati sastaju se Anadolu Efes i Real Madrid uz prijenos na Sport Klub 1.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!