VIDEO: Sport Klub dobitnik prestižne nagrade na Sport Festu u Poreču!

U sklopu Sport Festa u Poreču portal Sport Klub Hrvatska je osvojio nagradu JUMP u kategoriji sport online...

Kako su organizatori naveli u pojašnjenju, Sport Klub “već dulje vrijeme ostvaruje odlične rezultate na svojim mrežnim stranicama i društvenim mrežama. Temelj značajnog rasta broja posjetitelja i fanova njihov je vlastiti video sadržaj, uz poseban fokus na kratke forme koje će svakako nastaviti dominirati i u budućnosti. Spektakularni golovi, obrane, zakucavanja, dobar teniski poen, ali i neki trivijalni trenutak, koji nije očekivan, nešto je što publika traži.”

Nagradu direktoru Sport Kluba Marinu Radiću uručio je državni tajnik Tomislav Družak.

“Uz video, Sport Klub donosi i vijesti te brze i kratke komentare koji prema potrebi nadilaze okvire sporta. Još jedan ključan element njihove formule uspjeha su razgovori s relevantnim sugovornicima čime se oblikuje sportska stvarnost”, stoji dalje u obrazloženju Sport Festa.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub i ubuduće će moći pratiti na Telemachu, Total TV-u, OptiTV-u i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!