Hokej 23. velj 20229:45 > 9:46 0 komentara

Nashville je u noćašnjem susretu NHL prvenstva koji ste mogli pratiti u programu SK, porazio vodeću momčad Istočne konferencije Florida Pantherse rezultatom 6:4.

Bila je to sjajna utakmica u kojoj su Predatorsi prekinuli niz poraza od četiri utakmice.

Panthersi su poveli golom Reinharta da bi prva dionica završila 1:1 nakon pogotka Forsberga. Nakon dva gola u prvih deset minuta druge trećine (Gudas, Ekblad), momčad s Floride je stvorila prednost od dva pogotka. Međutim, unutar 30 sekundi, domaćin je povezao dva pogotka (Josi, Trenin) i ponovno izjednačio.

U posljednjoj trećini viđena su četiri zgoditka, a po treći put je povela Florida, ovoga puta preko Bennetta. No, u završnih deset minuta utakmice Predatorsi su briljirali, golovima Jeannota (2) i Mikaela Granlunda osigurali su važnu pobjedu.