Hokej 14. sij 202210:06 > 10:06 0 komentara
Sport Klub

U noći između četvrtka i petka odigrano je 10 utakmica NHL-a.

Buffalo Sabresi napravili su iznenađenje pobijedivši (1:4) lidera Zapadne konferencije, momčad Nashvillea. Ovim porazom Predatorsi su prekinuli niz od pet uzastopnih pobjeda, čime je stvorena prilika za St. Luis Blues, da im se približi na samo bod zaostatka, uz utakmicu manje.

Sabersi su od početka susreta bili bolja momčad na ledu, a zahvaljujući pogotku Jankovskog od šeste minute imali su prednost.

Na startu druge dionice Sissons je postigao pogodak, ali je na zahtjev trenera poništen, pa je rezultat ostao isti.

Međutim, 14 minuta kasnije hokejaš Nashvillea Matt Duchene zabio je za 1:1. Uslijedila je Buffalova goleada. Do kraja susreta pala su još tri pogotka, dva je postigao Skinner, a jedan Hinostroza.

St. Louis je uspio pobijediti Seattle Kraken 2:1.