Drama KHL doigravanja riješena golom u 114. minuti

Hokej 10. tra 202120:43 > 21:27 0 komentara
Maddie Meyer/Getty Images

U 5. utakmici finala Zapadne konferecije KHL lige hokejaši na ledu SKA smanjili su vodstvo CSKA u finalu Zapadne konferencije na 3:2 u seriji pogotkom Podkolzina za konačnih 3:2.

Igrala se 114. minuta, a Vasilij Podkolzin je dobio pak na desnu stranu, poslao ga u bliži kut gola Johanssona za 3:2 pobjedu u finalu Zapadne konferncije. Igrao se treći produžetak, a gosti su tim golom i pobjedom smanjili seriju finala Zapada na 3:2.

Nakon 60 odigranih minuta rezultat je bio 2:2, golove za CSKA su postigli Mamin i Lepisic, dok su golove za SKA zabili Podkolzin i Marčenko. Nakon dva sljedeća produžetka nije bilo golova, tek u tom trećem je pao gol za odluku.

Šesta utakmica na rasporedu je u ponedjeljak 12. travnja. Inače, u KHL doigravanju se igra do četiri pobjede.

Idući dvoboj na rasporedu je 12. travnja u ponedjeljak.

Sutra u finalu istoka petu utakmicu igraju AK Bars i Avangard.