Hokej 26. velj 20218:30 > 10:00 0 komentara

U NHL-u je noćas odigrano deset utakmica u kojiU NHL-u je noćas odigrano deset utakmica u kojima su gosti upisali tri pobjede.ma su gosti upisali tri pobjede.

Washington Capitalsi su s 5:2 pobijedili Pittsburgh Penguinse. U prve dvije trećine jedini gol zabio je Backstrom, a onda je krenula ludnica u posljednjih 20 minuta.

Oshie je zabio za 2:0, da bi Tanev i Guentzel donijeli gostima izjednačenje. A onda su uslijedila dva gola kada su domaćini iskoristili činjenicu da je Letangu pukla palica pa preko Wilsona i Hagelina stigli do 4:2. Konačnih 5:2 postavio je Eller.

Istim rezultatom slavili su i Detroit Red Wingsi protiv Nasvhille Predatorse uz hat-trick Gagnera. Domaćini su vodili 1:0 i 2:1, no gosti su se vraćali, da bi u posljednjih deset minuta utakmice Red Wingsi stigli do uvjerljive pobjede.

Golijade smo vidjeli u New Yorku i Winnipegu. Islandersi su sa 7:2 bili bolji od Boston Bruinsa, dok je Winnipeg sa 6:3 slavio protiv Montreala.

Domaće pobjede upisali su i Florida Panthersi koji su sa 3:2 bili bolji od Dallas Starsa, te Tampa Bay Lightning koji su s 3:1 slavili protiv Carolina Hurricanesa.

Najuvjerljiviju gostujuću pobjedu ostvarili su Edmonton Oilersi koji su s 3:0 pobijedili kod Vancouver Canucska. Chicago Blackhawski su s 2:0 slavili kod Columbus Blue Jacketsa, dok je jedina utakmica koja je otišla u produžetak završila slavljem New Jersey Devilsa 4:3 kod Buffalo Sabresa.