VIDEO Huuricanesi ‘otpuhali’ Maple Leafse

NHL 26. lis 20219:37 > 9:37

U najjačoj hokejaškoj ligi svijeta sinoć je odigrano sedam utakmica

Na Sport Klubu ste imali prilike pratiti dvoboj Carolina Huuricanesa i Toronto Maple Leafsa u kojem su domaćini slavili s uvjerljivih 4:1.

Gosti su došli u vodstvo pogotkom Matthewsa već u 4. minuti dvoboja, ali to je bilo sve od njih u ovom susretu. Držali su to vodstvo do sredine druge trećine kada je Abs zabio za 1:1, dok su Lorentz i Niederreiter golovima Carolinu odveli na mirnu prednost na kraju druge trećine.

Posljednji period također je prošao u dominaciji domaćeg sastava koju su okrunili u posljednjoj minuti pogotkom Svechnikova za konačnih 4:1.

Od ostalih susreta izdvajamo golijadu u utakmici Ottawe Senatorsa i Washington Capitalsa u kojem su gosti iz glavnog grada SAD-a slavili sa 7:5.

Briljirali su T.J. Oshie sa tri pogotka i legendarni Alex Oveckhin koji je dva puta zabio.