Hokej 16. sij 202222:58 > 22:59

Hokejaši Vancouver Canucksa upisali su pobjedu na gostovanju kod Washington Capitalsa (4:2)

Sve je krenulo idilično za CapitalseOvechkin je postigao gol nakon nešto više od deset minuta igre.

U drugoj trećini Canucksi su odigrali maestralno – samo 33 sekundi u drugoj trećini bile su potrebne Petterssonu da vrati stvari na početak. Nešto više od četiri minute kasnije Canucksi su potpuno preokrenuli susret – poveli su 2:1 novim golom Petterssona. Potkraj druge trećine Horvat zabija za 3:1 vodstvo Canucksa.

U posljednjoj trećini Wilson je zabio gol za smanjenje vodstva, a za konačnih 4:2 na prazan gol zabio je Miller u posljednjoj minuti susreta.

Ovom pobjedom Canucksi su se popeli na 13. mjesto Zapada, dok su Capitalsi ostali šesti na Istoku s 51 bodom.