Boston Bruinsi pobijedili su Montreal Canadianse rezultatom 5:1 u Nacionalnoj hokejaškoj ligi u noći sa srijede na četvrtak. Dallas je bio bolji od Seattlea 5:2, a Arizona od Toronta 2:1.

Jedno od najvećih NHL rivalstava u srijedu je dobilo 929. nastavak. Boston je po drugi put ove sezone utrpao Montrealu pet golova, što je 347. pobjeda Bruinsa u povijesti protiv Kanađana. Momčad iz Montreala ima 469 pobjeda.

Boston je odmah silovito otvorio utakmicu jer su u prvoj trećini zabili tri gola. Brad Marchand je u 15. minuti postigao dva gola u 15 sekundi, a Curtis Lazar je zabio za 3:0 na kraju prve trećine. Marchand je u drugom zabio i svoj treći gol, a jedini strijelac za aktualne doprvake, koji ove sezone znatno zaostaje, bio je Michael Pezzetta. Lazar je sredinom posljednje dionice postavio konačnih 5:1.

Dallas je zabio pet golova protiv Seattlea. Starsi su kao i Bruinsi, u prvoj trećini postigli tri gola preko Hintza, Pavelskog i Jasona Robertsona, a za Seattle u prvoj trećini zabio je Cal Jarnkrok. Jared McCann je smanjio na 3:2, da bi pobjedu Dallasu osigurali Joe Pavelski i Jani Hankanpaa. Pavelski je u ovoj utakmici imao dva pogotka i čak tri asistencije.

Arizona je napravila jedno od većih iznenađenja sezone pobjedom u Torontu. Jedan od najzaslužnijih za to je vratar Karel Vejmelka. Češki vratar je na raspolaganju, prošle sezone igrao je za Kometu iz Brna, a sada je obranio 45 udaraca jednoj od boljih momčadi NHL-a. Ryan Dzingel postigao je svoj treći gol u sezoni i vodio Coyote u prvom poluvremenu. Auston Matthews je izjednačio tek u trećoj, da bi Dzingel postigao drugi pogodak za Arizonu i pobjedu ove momčadi koja se nalazi na začelju Pacifičke divizije.