Odabrane NHL zvijezde i rookie za prošli mjesec

NHL 2. ožu 202120:42 > 20:43
(Photo by Rich Lam/Getty Images)

S obzirom na pandemiju koronavirusa koja je i dalje prisutna u cijelom svijetu, NHL je odlučio da osim nagrada za hokejaše, priznanje dobiju i oni koji imaju veliku ulogu u borbi protiv COVID-19.

Tako je za rookieja mjeseca veljače izabran Tim Stutzle, član Ottawe Senatorsa, a u skladu s time priznanje je dobila i Michele Tache, doktorica koja radi u dječjoj bolnici u Istočnom Ontariju.

Zvijezde mjeseca podijeljeni su na četiri divizije. U Centralnoj diviziji za zvijezde su izabrani hokejaš Chicago Blackhawksa Patrick Kane te medicinska sestra Qudus Rabiu. Na Zapadu su nagradu dobili član San Jose Sharksa Logan Couture te također bolničarka Martha Godinez.

Na Istoku nagradu zvijezda ponijeli su David Pastrnak, krilo Boston Bruinsa te Cathy Draine, direktorica raznih operacija. Na Sjeveru najbolji su bili Auston Matthews, član Toronto Maple Leafsa te Natasha Salt.

Time im se NHL zajednica želi odužiti za sve ono što čine u ovoj krizi.