NHL: Golden Knightsi vrhunskom predstavom izbacili Colorado

Hokej 11. lip 20218:37 0 komentara
Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports

Hokejaši Vegas Golden Knightsa uvjerljivom su pobjedom 6:3 nad Colorado Avalancheom izborili polufinale Zapadne konferencije

Bila je to fantastična utakmica u kojoj smo pogodak vidjeli već u prvoj minuti. Poveli su gosti pogotkom Toewsa, međutim domaćin je već u sljedećoj minuti poravnao rezultat preko Holdena. Karlsson je u 16. minuti zabio za vodstvo domaćina i tu su Knightsi preuzeli kontrolu nad utakmicom. Uspjeli su gosti iz Colorada još dva puta izjednačiti rezultat, ali od 3:3 dalje više nisu mogli.

Domaćin je preko Pietrangela, Carriera i Paciorettya utakmicu odveo u mirne vode i na kraju slavio sa 6:3. Ovaj duel je završio s ukupnih 4:2 te će Knightsi u polufinalu konferencije igrati protiv Montreal Canadiensa.

U drugom polufinalu se sastaju Tampa Bay Lightning i New York Islandersi.