Ljepotica s 12 golova u TD Gardenu domaćinu!

Hokej 3. tra 202121:43 > 21:44
Maddie Meyer/Getty Images

Boston je u fantastičnoj utakmici s 12 golova pobijedio Pittsburgh 7:5. NHL europsku utakmicu tjedna predstavlja SAP.

U prvih 20 minuta vidjeli smo samo jedan gol i to onaj Jankowskog za vodstvo gostiju 1:0. A onda spektakl u drugoj trećini.

Domaćini su okrenuli golovima Bergerona i Pastrnaka, da bi gosti uzvratili preko Guentzela i McCanna za 3:2. No, do kraja trećini Boston golovima Marchanda (2) i Krejcija dolazi do 5:3.

Ceci je nakon 4:38 igre u zadnjoj trećini smanjio na 5:4, da bi Pastrnak vratio na 6:4. Crosby je golom minutu i 15 sekundi prije kraja osigurao dramu, no sve je riješio gol Marchanda za konačnih 7:5.

Boston je četvrti u istočnoj diviziji s 43 boda, sedam manje od trećeg Pittsburgha.

NHL
European game of the week

U utakmici koja se igrala u isto vrijeme Tampa Bay je s 2:1 bila bolja od Detroita.

Colton i Point za domaćine su zabili u prvoj trećini, dok se za dramu u završnici golom u četvrtoj minuti posljednje trećine pobrinuo Erne.

Tampa je vodeća u diviziji Central s 54 bodova, dok je Detroit posljednji s 29 bodova.