Korona poharala redove prošlosezonskog finalista NHL-a

NHL 9. sij 202113:00 > 13:00
(Photo by Bruce Bennett/Getty Images)

Pred nama je početak nove NHL sezone koja se polako počela suočavati sa prvim problemima.

Dallas Starsi su u prošlosezonskom finalu poraženi od Tampe Bay 4:2, a upravo protiv njih je hokejaška momčad iz Teksasa trebala započeti novu sezonu.

No, čini se kako će na to ipak pričekati jer u klub su stigli rezultati svakodnevnog COVID testiranja koji je pokazao kako su zaraženi šest igrača te dva člana stručnog stožera.

Klub je, naravno, odmah započeo protokol prema kojem su zatvorili cijeli kompleks u kojem treniraju i igraju te će ostati tako sve dok se ne vide i ostali rezultati igrača i stožera.

NHL sezona započinje 13. siječnja dvobojem između Philadelphije Flyersa i Pittsburgh Penguinsa, a najjači hokej na svijetu gledajte samo na kanalima Sportkluba.