Gledali ste: Islandersi i Maple Leafsi slavili u NHL-u

NHL 19. sij 20218:49 > 9:21 0 komentara
New York Rangers-New York Islanders

U sinoćnjem programu Sportklub televizije mogli ste pratiti dvije utakmice najjače hokejaške lige svijeta

U jednom vrlo tvrdom i ne baš atraktivnom dvoboju, New York Islandersi slavili su protiv Boston Bruinsa sa minimalnih 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Pageau u 16. minuti posljednje trećine i tako donio veliku pobjedu Islandersima.

Bruinsi su u ovom dvoboju imali više udaraca i češće su prijetili, ali su ostali kratkih rukava. Bila je ovo druga pobjeda Islandersa te drugi poraz Bruinsa u tri odigrana dvoboja.

Nešto efikasniji dvoboj vidjeli smo u Torontu gdje su Maple Leafsi slavili protiv Winnipeg Jetsa sa 3:1. Tavares i Marner su domaćine doveli do vodstva od 2:0, dok je Connor krajem druge trećine smanjio rezultat. Pogodak za osiguravanje pobjede Toronta zabio je Marner u posljednjoj minuti utakmice na prazan gol.

Od ostalih dvoboja izdvajamo veliku pobjedu Buffallo Sabresa nad Philadelphia Flyersima od čak 6:1.