Dvostruki strijelac za Chicago: Mi smo pokvarena ploča

NHL 18. sij 20218:52 > 15:20

Slavni Rus do 707 boda u NHL-u

Nakon nešto manje od dvije godine na gol se vratio Casey DeSmit (posjednji put je branio 14. ožujka 2019.) i pomogao svojim Pittsburg Penguinsima u pobjedi protiv Washington Capitasla 4:3 u nastavku NHL-a.
“Jedino na što sam bio fokusiran je pobjeda”, rekao je DeSmith, koji je obranio 12 udaraca, nakon što je Tristan Jarry u petak u porazu od Philadelphije od 5:2 primio tri pogotka u šest udaraca, te dodao:
“Stanka je bila duga, želja velika i najvažnije je da se ponovno dobro osjećam jer se nalazim na golu.

Aleksej Ovečkin u porazu svojih Capitalsa upisao je gol i asistenciju, te stigao do 707 boda u HNL-u. Nakon utakmice je otkrio:
” Odigrali smo tri utakmice u vrlo kratkom vremenu. Ovaj poraz pomalo i boli, ali pred nama je ubrzan ritam i puno utakmica. Moramo samo svesti svoje pogreške na što je moguće manju mjeru.

Sjajnu su utakmicu odigrali Florida Panters i Chicago Blackhawks 5:2, na startu sezone za kokejaše Floride. Oba pogotka za Chicago postigao je DeBricante koji je ovako prokomentirao poraz svoje momčadi:
” Osjećam se kao da je cijela moja momčad jedna pokvarena ploča koji morate slušati 60 minuta.
Rezultati: Pittsburg Penguins – Washington Capitals 4:3, Florida Panters – Chicago BlackHawks 5:2.